Лабораторно-практичні заняття студентів-гірників 3 курсу на науково-виробничій фірмі «Продекологія»

У травні 2023 року у рамках вивчення дисциплін з фахової підготовки студенти спеціальності «Гірництво» у супроводі викладачів кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин доц. Олександра Васильчука та ст. викладачки Мирослави Кучерук виконали цикл лабораторних робіт на науково-виробничій фірмі «Продекологія», яка спеціалізується на тестуванні та виготовленні гірничого обладнання для підприємств Україна та багатьох країн світу.

Заступник директора з науки Валентин Нітяговський та провідний інженер-технолог Володимир Мащенко ознайомили студентів з лабораторіями, обладнанням та виробничими цехами. Студенти 3 курсу, групи ГР-31 виконали лабораторні роботи із збагачення магнетиту (із залізовмісної руди) методом мокрої магнітної сепарації на обладнанні ПМБ 25/10 та збагачення кварцпольовошпатової сировини методом сухої магнітної сепарації на сепараторі БРС 12/10-12.040.
Наставником від виробництва виступив Олександр Падієнко. В результаті виконання робіт студенти отримали практичні навички зі збагачення корисних копалин на інноваційному обладнанні.

К.т.н. доцент кафедри розробки родовищ
та видобування корисних копалин Олександр Васильчук