Квест для студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) до Міжнародного дня студента

15 листопада 2023 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу для студентів пройшов цікавий та пізнавальний квест.

В кольорових конвертах команди отримали свої завдання. Отриманні знання на лекціях студенти спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) мали змогу використати у цьому квесті, адже одним з завдань було побудувати маршрут до потрібного місця та при цьому використати оптимальний вид транспорту.

Студенти проявили себе як справжні дослідники, з цікавістю та завзяттям виконували завдання, допомагали один одному та підтримували позитивний настрій.

Квест ще раз підтвердив, що є одним із ефективних засобів формування умінь та навичок працювати в команді, пошуку причинно-наслідкових зв’язків та розвитку логічного мислення.

Переможці та усі учасники квесту отримали призи із побажаннями. Щира подяка учасникам квесту! До нових зустрічей!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС