Громадське обговорення ОПП першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія»

З метою покращення якості підготовки за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі агроінженерії відбулося її обговорення.

24 квітня 2024 року на кафедрі агроінженерії з метою покращення якості підготовки за освітньо-професійною програмою «Агроінженерія» спеціальності 208 «Агроінженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулося її обговорення. У обговоренні взяли участь представники академічної спільноти, зокрема з Полтавського державного аграрного університету, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського національного технічного університету, Дніпровського державного аграрно-економічного університету, Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України  та інші. Викладачі кафедри агроінженерії вислухали всі пропозиції учасників зустрічі щодо освітньо-професійних програм «Агроінженерія».
В.о. завідувача кафедри професор Олена Налобіна, гарант і члени проєктної групи ОПП «Агроінженерія» щиро вдячні учасникам зустрічі за приділену увагу, відгуки, конструктивні рекомендації та пропозиції щодо змісту освітньої програми.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії