Гостьова лекція за темою "Introduction into biogeochemical modelling" від професора Шведського університету Каtharina Meura для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія»

10 жовтня  відбулась гостьова відкрита лекція для студентів спеціальності “Агроінженерія”, “Агрономія” та викладачів.

Професор Шведського університету Каtharina Meura під час  лекції  на тему "Вступ до біогеохімічного моделювання" детально ознайомила студентів з основами моделювання біохімічних циклів в природі. На реальних прикладах продемонструвала різницю між моделями різного  типу, які застосовуються при моделюванні біохімічних циклів та основи їх реалізації. Варто зазначити, що уміння розробляти та працювати з математичними  моделями, які адекватно описують поточні і прогнозовані стани навколишнього середовища, що виникають за постійної зміни зовнішніх і внутрішніх умов є  важливим результатом при підготовці майбутніх фахівців за спеціальністю «Агроінженерія».

Колектив кафедри дякує Каtharina Meura за цікаву та корисну лекцію, а також доценту кафедри агроінженерії Валецькій О.В. за організацію зустрічі та переклад матеріалу.

Чекаємо нових зустрічей з нашими колегами!

Надія Ювчик
старший викладач кафедри агроінженерії