Екскурсія в ТзОВ “Гюалос”

15 серпня 2023 студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології» у рамках проходження науково-дослідної практики відвідали ТзОВ “Гюалос” у місті Дубно.

ТзОВ “Гюалос” є прогресивною компанією з широким профілем діяльності та налагодженою системою управління. Компанія працює на ринку торгівлі з 2004 року і є одним із лідерів імпорту листового скла в Україні. Зустріч розпочалась зі спілкування з технічним директором компанії Киркевичем Юрієм Олександровичем, який розповів про цінності, ключові принципи, на яких ґрунтується діяльність компанії та тонкощі роботи. А після чого провів екскурсію по території компанії, протягом якої розповів про логістичні та виробничі процеси, особливості складування і транспортування та підкреслив важливість швидкої логістики.

Дякуємо ТзОВ “Гюалос” за організацію і проведення цікавої, пізнавальної та змістовної екскурсії!

Мартинюк Софія Петрівна, діловодка кафедри ТТіТС