Екскурсія у логістичному комплексі "ФОРТ"

5 жовтня 2023 року для студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті) відбулася екскурсія у логістичному комплексі "ФОРТ". Разом із викладачами кафедри транспортних технологій і технічного сервісу проф. Никончук Вікторією Миколаївною та доц. Хітровим Ігорем Олександровичем студенти мали можливість поринути у світ логістики.

Директор ЛК "Форт" Олександр Оверчук провів для студентів екскурсію по території комплексу, розповів історію та ідею його створення.

Логістичний комплекс Форт – це діючий логістичний комплекс площею 7000 кв. м, розташований у Рівному, неподалік важливої транспортної розв’язки. При цьому концепція розвитку ділянки передбачає поступове розширення комплексу до 15 000 кв. м.

Ця екскурсія була цікавою для студентів, адже важливо бачити практичну сторону логістики, щоб розуміти як це працює. Це допомагає визначитись з професією і вибір цей вже буде не "наосліп". Звідси - більше мотивованих студентів та майбутніх професіоналів.

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу вдячна дирекції ЛК "Форт" за таку можливість!

Мартинюк Софія Петрівна,
діловодка кафедри ТТіТС