Дуальна освіта автомобілівстів

В рамках дуальної освіти продовжуємо висвітлення практичної складової підготовки магістрів спеціальності 274 "Автомобільний транспорт"

Bosch Service - це універсальна СТО для післягарантійних автомобілів, яка може обслуговувати і проводити ремонт авто різних марок, використовуючи технології Bosch провідного постачальника комплектуючих на конвеєри автовиробників. На даному підприємстві наші студенти опановуєть різноманітний спектр послуг,  аналогічний СТО автодилерів, гарантія заводу виробника на запасні частини Bosch.

Колектив кафедри автомобілів та автомобільного господарства щиро дякує СТО "Bosch Service" м. Рівне за вагомий практичний внесок підготовки випускників спеціальності "Автомобільний транспорт".