Доведення результатів моніторингу опитування до здобувачів другого рівня вищої освіти за ОПП «Агроінженерія»

Ознайомлення здобувачів вищої освіти з результатів моніторингу опитування щодо підвищення якості освіти є важливим елементом в організації навчального процесу.

Після завершення навчального 2023/2024 навчального року відбулась зустріч робочої групи ОПП «Агроінженерія» та студетнського самоврядування зі здобувачами вищої освіти щодо результатів опитування в 2 семестрі. На початку зустрічі  ОПП «Агроінженерія», д.т.н., професор Налобіна О.О. ознайомила присутніх з метою даного зібрання, а саме доведення результатів опитувань студентів  та обговорення пропозицій щодо підвищення якості незадовільних критеріїв за даною освітньою програмою, які будуть включені до відповідних аналітичних звітів.
Метою досліджень було вивчення думок щодо рівня задоволеності якістю підготовки та навчання здобувачів вищої освіти другого рівня вищої освіти та відповідності освітньо-професійної програми «Агроінженерія» їх запитам та потребам.
Результатом обговорення зі здобувачами вищої освіти наведених аналітичних звітів стало надання ними пропозицій щодо підвищення якості освіти за ОПП «Агроінженерія».
Завідувачка кафедри агроінженерії Олена Налобіна і члени проєктної групи ОПП «Агроінженерія» щиро вдячні учасникам зустрічі за приділену увагу, конструктивні рекомендації та пропозиції щодо змісту освітньої програми.

Микола Голотюк
доцент кафедри агроінженерії