Діалог з роботодавцями

6 грудня 2022 року на кафедрі транспортних технологій і технічного сервісу Національного університету водного господарства і природокористування відбувся круглий стіл «Діалог з роботодавцями».

В заході взяли участь студенти, викладачі кафедри, а також представники компаній-роботодавців, які є стейкхолдерами освітніх програм. Метою проведення круглого столу є налагодження комунікації між Університетом, студентами та бізнес-середовищем. Відкрив захід заступник директора навчально-наукового механічного інституту Голотюк М.В., який привітав усіх присутніх та наголосив на тому, що взаємодія бізнесу та освіти дає можливість наповнити освітні програми найціннішою інформацію та зробити їх максимально адаптованими до потреб компаній-роботодавців. Також усіх присутніх привітала в.о. завідувача кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Никончук В.М., яка проінформувала студентів про профілі професій і запити роботодавців до вмінь працівників, звернула увагу присутніх на формування hard skills та soft skills, які необхідні для успішного працевлаштування, кар’єрного розвитку та старту підприємницького успіху. Надалі про всі нюанси роботи в сфері транспорту розповіли представники провідних транспортних підприємств в Рівненській області. Зокрема, про особливості транспортно-логістичної діяльності підприємства у своїй доповіді висвітлив заступник генерального директора ТзОВ ГФ «КамазТрансСервіс» Савчук В.Д.; про тенденції розвитку ринку вантажних автомобільних перевезень відмітив директор ФГ «АВВО-93» Новак А.В.; начальник АС Рівне Мінчук П.М. акцентував увагу присутніх на проблемах перевезення пасажирів в містах; а начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції Коханюк С.Р. зазначив, що організація перевезень як вантажів так і пасажирів повинна здійснюватися з забезпеченням максимальної безпеки учасників транспортного процесу, і розповів про організацію дорожнього руху та безпеку на дорогах. Дорощук В.О., як відповідальна на кафедрі за сприяння працевлаштування випускників та роботу зі стейкхолдерами, відмітила, що даний захід був проведений згідно плану роботи по сприянню працевлаштування випускників спеціальності 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» та є важливим і необхідним для всіх учасників круглого столу, оскільки було розглянуто основні питання щодо підготовки високоякісних фахівців в галузі транспорту та покращення їх працевлаштування.
Учасники круглого столу обговорили та затвердили рекомендації щодо активізації ролі роботодавців з метою покращення якості освіти, практичного наповнення освітнього процесу, внесення необхідних освітніх компонентів в освітньо-професійні програми, підготовки фахівців, які будуть успішними на ринку праці.

Кафедра транспортних технологій і технічного сервісу