Чудова новина від науковців НУВГП

Вийшла друком 300 примірників на 445 стор. в Європейському Союзі (Sofia: Publishing House “St.Ivan Rilski”, Болгарія)

англомовна монографія «Topical scientific researches into resource-saving technologies of mineral mining and processing» («Актуальні наукові дослідження ресурсозберігаючих технологій видобутку та переробки корисних копалин») за редакцією д.т.н., професора Маланчука Зіновія Романовича, в якій взяли участь 24 науковці нашого університету та науковці з інших наукових установи як України так і Польщі, Казахстану, Монголії, Болгарії, Нігерії і Гвінеї.
В монографії наведені інноваційні методи та результати досліджень ресурсозберігаючих технологій в гірництві на сучасному етапі. Результати досліджень направлені на покращення як екологічних так і соціально-економічних показників розвитку країн світу.
Від себе особисто та всіх авторів хочу подякувати професору кафедри Маланчуку З.Р. за титанічну працю по виданню даної монографії, а також привітати всіх авторів окремих розділів, які долучились до даного видання, що значно збільшить присутність університету та окремих авторів в світовому науковому середовищі для їхнього цитування.

P.S. Електронний варіант монографії розміщений в цифровому репозиторії НУВГП за посиланням   http://ep3.nuwm.edu.ua/17471/.

Корнієнко В.Я.,
Зав кафедри РРВКК д.т.н.