Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Automation, computer-integrated technologies and robotics

Формування у здобувачів поглибленого критичного мислення, креативності, здатності до автономної роботи та інженерної кооперації в області автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки, що дасть змогу випускникам оволодіти відповідними компетентностями та ефективно розв’язувати інноваційні завдання проектування та дослідження комп’ютеризованих інформаційних та технологічних систем.

Спеціалізована освіта в галузі автоматизації, комп’ютер­но-інтегрованих технологій та робототехнічних компле­к­сів на базі сучасної теорії автоматичного керування, технічних засобів автоматизації, математичного моделювання та інтелектуальних систем управління і пристроїв.

Основним фокусом освітньої програми є те, що вона формує у здобувачів інтегровані знання в галузі автоматизації, комп’ютерно-інтегрованих технологій та робототехніки щодо проектування та дослідження систем автоматизації та робототехнічних комплексів.

Орієнтація на розробку систем автоматизації та робото­технічних систем при автоматизації складних техноло­гіч­них процесів в поєднанні з моделюванням кіберфі­зичних систем та машинного навчання.

Можливість здобуття освіти за дуальною формою (Наказ МОН №1296 від 15.10.2019 р. Щодо запровадження пілотного проекту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, №з/п 32).

Можливість приймати участь у наукових проектах кафедри.