Звіт про виконання заходів до фестивалю науки в 2024 р. кафедрою АЕКІТ

Знайомимо Вас зі звітом з виконання заходів до фестивалю науки в 2024 р. співробітниками та здобувачами освіти кафедри АЕКІТ ННІ ВГП

1. Опубліковано  в наукометричних базах даних Scopus/WoS 10 статей а у фахових виданнях 21.
  2. Отримано патентів на корисну модель 3, а свідотцтв на інтелектуальну власність 5.
  3. Опубліковано 2 монографії 2 посібника
  4. Виступів і опубліковано тез на зарубіжних 14 міжнародних конференціях 47.
  5. Кафедра є співорганізатором 2 міжнародних науково-технічних конференцій - VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Моделювання, керування та інформаційні технології» 9–11 листопада 2023 Рівне, Україна (8 доповідей) та XVII Міжнародної науково-практичної конференції «ІНТЕГРОВАНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОБОТОТЕХНІЧНІ КОМПЛЕКСИ» ІІРТК-2024.  21-22 травня 2024 Київ. (21 доповідь).
  6. На кафедрі в 2023 -24 н.р. з’явились і плідно працюють 2 навчально-наукові лабораторії _-ННЛ Робототехніки та керування а також ННЛ Високовольтного обладнання та електромереж.

В цих НН лабораторіях проводяться різні дослідження - наприклад  в Робототехніки і керування дослідження можливостей використання лідару для навігації та картографування роботів у динамічному середовищі, що дозволяє підвищити точність навігації та безпеку руху мобільних платформ.

В НН високовольтного обладнання та електромереж розроблено та впроваджено в учбовий процес мікропроцесорний пристрій максимального струмового захисту.