Зустріч з працівниками Ковельського міжрайонного управління водного господарства

7 листопада 2019 року нв бвзі Ковельського міжрайонного управління водного господарства відбулась зустріч доцента кафедри гідроінформатики Романюка Івана Васильовича з керівниками та головними інженерами усіх управлінь водного господарства Волинської області за участі начальника Регіонального офісу водних ресурсів Кравчука Ростислава Сергійовича та його заступників.

Під час зустрічі було описано основні спеціальності ННІ ВГП, висвітлено особливості освітніх програм за даними спеціальностіми та правила прийому до НУВГП, особливості вступної компанії 2020 року. Була запропонована співпраця, в рамках якої, зокрема сприяння з боку керівників водогосподарських організацій залученню на навчання в НУВГП як працівників галузі так і інших осіб. Щиро дякуємо начальнику регіонального офісу водних ресурсів Кравчуку Ростиславу Сергійовичу за надану можливість у проведенні такої зустрічі.

Читайте нас також: