засідання Ради роботодавців ННІВГП 11/11/2020

.

11 листопада 2020 року відбулося чергове засідання Ради роботодавців ННІВГП, у якому взяли участь працівники НУВГП та представники водогосподарських організацій: Бісовецький Ю.А. (заступник директора ПрАТ «Укргідроенерго»), Мосійчук І.Б. (начальник Рівненського регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області), Козар О.П. (заступник начальника Дністровського БУВР), Чорнобиль О.Є. (начальник науково-дослідного відділу ПрАТ «Укргідропроект»).

На засіданні були обговорені питання якісної підготовки молодих спеціалістів, перспективи подальшого працевлаштування студентів, результати вступної кампанії 2020 р., розглянуто зміст основних освітніх програм, що реалізуються в ННІВГП та відповідних навчальних планів та ін.

Спільно прийняли рішення про необхідність покращення профорієнтаційної роботи, про якість підготовки молодих спеціалістів, про подальше працевлаштування студентів у представлених організаціях та ін.