Захист магістрів ОПП Гідроінформатика 2020

22 та 23 грудня 2020 року відбувся захист магістерських робіт студентів (магістрів) VІ курсу денної та VІІ курсу заочної форми навчання навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування спеціальності 194 “Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології” освітньої програми «Гідроінформатика».

До захисту представлялись роботи:

1. Дем`янчук Вікторія Валеріївна – Гідроінформаційне забезпечення експлуатації гідротехнічної системи обігріву ґрунту в зоні впливу Хмельницької АЕС. ( керівник Пінчук О.Л. )
  2. Домащук  Лідія  Віталіївна – Реконструкція гідротехнічної системи Волосів Надвірнянського району Івано-Франківської області із застосуванням інформаційних систем підтримки прийняття рішень. (керівник Клімов С.В.)
  3. Климчук Владислав Русланович – Організація і технологія технічної експлуатації гідротехнічних об’єктів в басейні річки Дніпро. (керівник Романюк І.В.)
  4. Котик Ярослав Олегович – Організація експлуатації системи краплинного зрошення саду товариства з обмеженою відповідальністю «Кутузівське» Кілійського району Одеської області. (керівник Гурин В.А.)
  5. Жакун Інна Григорівна – Комплексний проект: Реконструкція гідромеліоративної системи в селі Жовтанці Кам'янка-Бузького району Львівської області. Ч. 1 Проектування водойми (керівник Клімов С.В.)
  6. Середюк Володимир Олегович – Тема роботи  “Моделювання в програмі HEC-RAS роботи каналу  при модернізації осушувальної системи Липки Гощанського району Рівненської області”. (керівник Клімов С.В.)
  7. Шилан-Меркушев Максим Спартакович – Гідроінформаційне забезпечення експлуатації зрошувальної системи в сільськогосподарському фермерському господарстві «Прогрес» Чаплинського району Херсонської області. ( керівник Романюк І.В.)
  8. Ющук Ольга В`ячеславівна – Оцінка стану та покращення водокористування в басейні річки Західний Буг (в межах Львівської області)  на основі гідроінформаційних систем (керівник Пінчук О.Л.)
  9. Ярощук Марина Олександрівна – Комплексний проект: Реконструкція гідромеліоративної системи в селі Жовтанці Кам'янка-Бузького району Львівської області. Ч. 2 Організація поверхневого стоку. (керівник Клімов С.В.)

Захист проводився у змішаному режимі - бажаючи студенти проводили захист в аудиторії перед комісією з вивішуванням листів, тобто в "класичному" режимі з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів (маски, відстань, антисептики, ін). А частина студентів, подавши завчасно на розгляд ДЕК віддруковані матеріали магістерських досліджень, проводила захист онлайн. Також дистанційно працював один з членів комісії. Дві камери демонстрували в google meet комісію та доповідаючих студентів, а під час онлайн захисту вмикали проектор.

Перед захистом голова ДЕК - Мосійчук Ігор Богданович, голова рівненського регіонального офісу водних ресурсів привітав здобувачів і побажав їм успішного захисту та майбутньої кар'єри. Він відмітив потребу України у сучасних висококваліфікованих фахівцях - водниках, що вміютьс використовувати спеціалізоване програмне забезпечення для вирішення актуальних водних питань.

Всі члени комісії, як і, власне, всі викладачі ННІВГП, що упродовж цих років працювали з студентами - навчали, передавали власний досвід та деколи вчились від студентів, вболівали за них - щиро бажаємо Вам, випускники 2020 (такого складного) року: здобутків в кар'єрі та сім'ї, щирої долі, знайти своє покликання та подальших успіхів. Не забувайте Alma Mater!

Фото тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=852553635479529&id=180930352641864