Автоматика, комп'ютерно-інтегровані й електротехнічні технології

25 квітня 2024 року відбулась організована кафедрою автоматизації, електротехінчних та комп'ютерно-інтегрованих технологій XXX студентська науково-практична конференція "Автоматика, комп'ютерно-інтегровані й електротехнічні технології". В конференції взяли участь студенти бакалаврату і магістратури.

Робота конференції проводилась у 2 секціях: "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" й "Електротехніка, електромеханіка та електротехнології". Кращими доповідями в першій секції визнано доповіді "Використання лідару в робототехніці" студента групи АКІТм-51 Радчука Георгія (керівник — Реут Д.Т.), "Дослідження АСР температури з ПІД-ШІМ регулятором" студентів групи АКІТ-11інт Павлова Олександра, Яроша Олександра (керівник — Клепач М.І.), "Автоматична оптична сепарація металів" студентки групи АКІТм-51 Войтович Катерини (керівник — Реут Д.Т.), а в другій секції "Розроблення мікропроцесорного максимального струмового захисту" студента групи ЕЕЕ-41 Вознюка Назара (керівник — Василець С.В.).

Кращі доповіді рекомендовані для представлення на міжнародних наукових конференціях: ХVIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2024) та V Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки».