XX Міжнародна конференція Технічного контролю гребель TKZ 2023 в Польщі

12-15 вересня 2023 року в м. Хожув, Сілезьке воєводство, Польща відбулася XX Міжнародна конференція з технічного контролю гребель. Організатором конференції є Варшавський політехнічний університет. Конференція проводиться кожні два роки та присвячена проблемам та актуальному стану безпеки гребель.

Із доповідями на конференції виступили науковці НУВГП: старша викладачка кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Дем’янюк Алла та доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Корбутяк Василь.

Цьогоріч співорганізатором цього важливого заходу виступила Водопостачальна компанія Верхньої Сілезії. Учасники конференції мали змогу відвідати гідротехнічні споруди водосховища та водоочисну станцію в с. Ґочалковиці-Здруй.

У ході конференції, як у доповідях, так і під час особистого спілкування було піднято багато питань, пов'язаних з сучасними проблемами безпеки гідротехнічних споруд та актуальних нормативних документів в галузі.

У 2023 році основними темами конференції стали:

1. Геотехнічні аспекти гідротехнічних споруд.
  2. Безпека гребель.
  3. Сучасні технології та методи проектування та моніторингу гідротехнічних споруд.
  4. Гідротранспорт та полігони рідких відходів.
  5. Гідроенергетика.
  6. Роль гідротехнічних споруд у формуванні водних шляхів.
  7. Експлуатація, контроль та ремонт гідротехнічних споруд.
  8. Сталий розвиток та вплив гідротехнічних споруд на навколишнє середовище.
  9. 140 років гідротехнічним спорудам Сілезії, історія Водопостачальної компанії Верхньої Сілезії.
  10. Затримання води в межах міських територій.

Про конференцію на сайті Водопостачальної компанії Верхньої Сілезії: https://www.gpw.katowice.pl/komunikaty/tkz2023?fbclid=IwAR29qDc4AwcfD-CmzcxaSCU53Lq_5kwy3FJOlSrhbLAQZjhCQFUwDWxzTXk

Посилання на офіційний сайт конференції: https://tkz.is.pw.edu.pl/en