Всеукраїнська олімпіада з основ гідравліки

Шановні студенти! Нашим студентам ТОВ “ГІДРО-ГІД” пропонує приєднатись до Всеукраїнської олімпіаду з основ гідравліки для студентів 2-5 курсів ВНЗ.

ТОВ “ГІДРО-ГІД” організовує Всеукраїнську олімпіаду з основ гідравліки. До участі запрошуються студенти 2-5 курсів.

Також компанія «ГІДРО-ГІД» запрошує на онлайн-зустріч, де можна познайомитись з роботою компанії, процесом реалізації проєктів пов'язаних з гідравлікою, перевагами співпраці з сучасним підприємством та дізнаєтися більше про Всеукраїнську олімпіаду з основ гідравліки.

ТОВ «ГІДРО-ГІД» надає інженерний супровід у питаннях промислового гідравлічного та пневматичного обладнання, систем змащування та автоматичних систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) з 2016 року. Також пропонується офіційне працевлаштування та активна співпраця зі студенством.

Бери участь у всеукраїнській онлайн-олімпіаді з основ гідравліки та отримуй спеціальні подарунки:

• ПЕРШЕ МІСЦЕ: 5000 грн + фірмові подарунки + можливість проходження навчання та працевлаштування в компанії «ГІДРО-ГІД»
  • ДРУГЕ МІСЦЕ: 3000 грн + фірмові подарунки + можливість проходження навчання та працевлаштування в компанії «ГІДРО-ГІД»
  • ТРЕТЄ МІСЦЕ: 2000 грн + фірмові подарунки + можливість проходження навчання та працевлаштування в компанії «ГІДРО-ГІД»
  • ЧЕТВЕРТЕ - П’ЯТЕ МІСЦЕ: Фірмові подарунки + можливість проходження навчання та працевлаштування в компанії «ГІДРО-ГІД»

Олімпіада проходитиме в 2 етапи та буде являти собою:

1. Онлайн тестування на знання основ гідравліки (основні формули разрахунку, вміння читати гідросхеми, призначення тих чи інших вузлів та агрегатів);
  2. Виконання практичного завдання із проектування гідросистеми та зображення гідросхеми.

Для кого: студентів 2-5 курсів ВНЗ, які в процесі навчання вивчають гідравліку.

Організатор: ТОВ “ГІДРО-ГІД” - Флагман рингу гідравлічних систем та рішень в Україні. https://hydro-gid.com

Олімпіада проходитиме: 16-17 лютого у форматі онлайн.

Прийом заявок: до 11 лютого 2024 року.