Внесено зміни до складу вченої ради ННІ ЕАВГ

Відповідно рішення рішення зборів трудового колективу навчально-наукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства були внесені зміни до складу вченої ради ННІ

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту Національного університету водного господарства та природокористування, Положення про вчену раду навчально-наукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства Національного університету водного господарства та природокористування, рішення зборів трудового колективу навчально-наукового інституту енергетики, автоматики та водного господарства Національного університету водного господарства та природокористування (протокол №1 від 24 жовтня 2023 року) було виведено зі складу вченої ради Філіповича Юрія Юрійовича. Натомість до складу вченої ради було введено таких науково-педагогічних працівників:

1.Василець Святослав Володимирович - професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій;

2. Волк Любов Романівна - доцент, доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки;

3. Маланчук Євгеній Зіновійович - професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій;

4. Рудик Андрій Вікторович - професор, професор кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій;

5. Тарас Богдан Ігорович - старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій.

Вказані зміни затверджені Наказом ректора НУВГП №668 від 25.10.2023 р.