Участь у засіданні науково-технічної ради Держводагентства 23.12.2020

Участь у засіданні науково-технічної ради Держводагентства 23.12.2020

23 грудня 2020 року відбулось онлайн засідання науково-технічної ради Держводагентства. Голова НТР, Голова Держводагентства Шліхта Валентин Михайлович.

Участь у засіданні взяли і представники НУВГП, зокрема ННІВГП . На засіданні були підведені підсумки роботи оновленої НТР (Шліхта Валентин Михайлович), а також про результати досліджень Інституту водних проблем і меліорації НААН за Програмою наукових досліджень НААН 5 «Стале використання водних ресурсів і меліорованих земель» (2016-2020 роки) доповідав заступник голови НТР, директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України, д.т.н., професор, академік НААН Ромащенко Михайло Іванович.

Про сучасний еколого-меліоративний стан зрошуваних земель та завдання щодо удосконалення системи його моніторингу. Про нормативи екологічно безпечного зрошення, осушення, управління поливами та  водовідведенням доповідали директор ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», д.с.-г.н., професор, академік НААН Балюк Святослав Антонович та завідувач відділу водних ресурсів Інституту водних проблем і меліорації НААН України, к. с.-г.н. Шевченко Анатолій Миколайович.
Розглядалась також "Методологія запобігання біологічним загрозам (біоперешкодам) водних екосистем шляхом формування природно-штучного біомеліоративного комплексу та проекту Інструкції про порядок запровадження заходів із запобігання біологічним загрозам (біоперешкодам) водних екосистем". Доповідач: асистент кафедри екології та економіки землекористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Коротецький Василь Павлович.

https://www.davr.gov.ua/news/pidsumkove-zasidannya-naukovotehnichnoi-radi-derzhvodagentstva

https://www.facebook.com/igor.gopchak/posts/4774935865912216назад