Участь у засіданні басейнової ради р. Дністер 17.12.2020

.

17 грудня 2020 р. з 10.00 по 12.00 год. за допомогою додатку Google Meet представники нашого інституту прийняли участь в онлайн засіданні Басейнової Ради Дністра.

Під час засідання розглядались актуальні питання

1.            Стратегічна програма дій для басейну річки Дністер (СПД). (Тамара Кутонова – регіональний координатор проекту ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер», Олексій Ярошевич – експерт з управління водними ресурсами ОБСЄ)

2.            Виконання програми діагностичного моніторингу для басейну Дністра. (Роман Михайлюк – начальник Дністровського БУВР, Марія Засідко – начальник лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР)

3.            Встановлення референційних умов в басейні Дністра. (Сергій Афанасьєв – член-кореспондент НАН України, професор, доктор біологічних наук, директор Інституту гідробіології НАН України)

та інші питання. Модератор – голова басейнової ради Дністра Олег Миколайович Мандрик, перший проректор ІФНТУНГ.

Дані завдання сьогодні є актуальними для водогосподарників не тільи басейну р. Дністер, але й для всієї України. Тому робота в басейнових радах актуалізує знання, ознайомлює з сучасною водогосподарською проблематикою. Використовуючи отримані знання при навчанні студентів ми отримуємо кваліфікованих фахівців, які вже "на студентській лаві" мають доступ до актуальних питань майбутньої професійної діяльності.