Участь у безкоштовній програмі тренінгів Creative Spark 2020

Шановні колеги !!!

Студенти НУВГП мають чудову нагоду взяти участь у безкоштовній програмі тренінгів Creative Spark щодо просування власних інноваційних ідей, нових науково-технічних рішень, проектів та стартапів.

2-денний тренінг на базі НУВГП відбудеться в лютому 2020 р. (точна дата на узгодженні).

Тренери з школи TechStartUp (м. Львів), представники університету Кінгстона (Лондон) та Британської ради пропонують:

• безкоштовні тренінги щодо розвитку власної ідеї, стартапів та підприємницьких навичок,
  • навчання стартап команд з використанням провідних світових методик за участі британських фахівців,
  • безкоштовний доступ до онлайн-курсу англійської мови "LearnEnglish Select" від Британської Ради,
  • участь у конкурсі «Enterprise Pitch Competition» з грошовими призами та подарунками,
  • участь у конкурсі "Big Idea Challenge" з можливістю подальшого навчання у Великобританії, грошові нагороди, професійний розвиток та наставництво від провідних світових підприємців,
  • розміщення проектів на платформі краудфандингу "StartEra" за фінансової підтримки проекту,
  • можливість залучення світових інвестицій для власного проекту,
  • розробка будь-якого етапу проекту: від розгортання ідей та створення бізнесу до захисту інтелектуальної власності,
  • нові знайомства та можливість знайти корисні контакти,
  • щомісячний обмін досвідом «Creative Spark Start-up Alumni Networking» за кавою та чаєм.

Студенти НУВГП матимуть можливість:

ü  отримати сучасні навички та знання із просування власних ідей та розробок;

ü  розробити презентації власних проектів та підготувати пітчі до них;

ü  отримати сертифікати учасника програми Creative Spark від Британської ради;

ü  стати учасниками різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів стартапів (зокрема конкурсу "Big Idea Challenge" від Британської ради);

ü  розробити бізнес-модель власної ідеї для успішного стартапу.

ПРОПОНУЄМО виявити кращих студентів з інноваційними ідеями для стартапу та організувати їх у команди (по 2-7 чол.). Бажано знання англійської мови (презентації на тренінгах англомовні).

У Сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій (каб. 355, тел. 9-29,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 31.01.2020 р. подати інформацію про команду-учасника у формі:

1. Назва стартапу (інноваційної ідеї, проекту).

2. ПІБ наукового керівника команди. Телефон.

3. ПІБ учасників команди.

З повагою,
Віта Чабан. Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП. Тел. 0963675794.

Читайте нас також: