участь в онлайн-заході Deutsch-Ukrainischer Agrarpolitscher Dialog

14 грудня 2021р викладачі і студенти НУВГП приймали участь у онлайн-заході від APD – Deutsch-Ukrainischer Agrarpolitischer Dialog:
«Управління землями сільськогосподарського призначення, які було передано з державної власності до власності територіальних громад, на прикладі Херсонської області: актуальні проблеми й нові можливості»
Формат: онлайн (zoom), синхронний переклад: українська й німецька. В рамках роботи студентського наукового гуртка «Гідроінформаційні технології у водному господарстві» кафедри Гідроінформатики ННІ ВГП студенти і викладачі прослухали і прийняли участь в онлайн обговоренні наступних питань:
- Управління водними та земельними ресурсами на сільських територіях: відновлення та модернізація систем зрошення та дренажу. (доповідь Ігор Андрієнко, начальник Басейнового управління водних ресурсів (БУВР) нижнього Дніпра);
- Досвід східної Німеччини щодо управління державними землями сільськогосподарського призначення на прикладі BVVG (доповідь Ханс-Егберт фон Арним, представник Товариства з управління та реалізації земель (BVVG));
- Регулювання водними режимом ландшафту на місцевому рівні та експлуатація меліоративними систем та управління дренажними водами. Приклад Федеральної Землі Саксонія-Анхалт, району Стендал (доповідь Хрістіан Вейс, Eкологічна державна установа району Стендал);
- Експлуатація водних об’єктів асоціаціями з експлуатації (UHV) на прикладі UHV Tanger and UHV Jeetze у межах водогосподарської інфраструктури Саксонії-Анхалт і її організаційній структурі управління (доповідь Пан Клейн, Виконавчий директор UHV Tanger та пан Mr. Heinecke, від UHV Jeetze);
- Досвід ГО, які працюють з територіальними громадами над впровадженням міжнародного та українського досвіду з планування інтегрованого управління земельними й водними ресурсами (доповідь Ольга Жовтоног, МГО, Прімавера, професор НУВГП), інші питання.
Deutsch-Ukrainischer Agrarpolitischer Dialog, є проектом Leibniz-Institut für Agrarentwicklung in Transformationsökonomien (IAMO) який фінансується Федеральним міністерством продовольства і сільського господарства Німеччини (Bundesministerium für Ernährung und Landwirtschaft - BMEL) надає консультативну підтримку особам, які приймають рішення в галузі сільськогосподарської політики в Україні у соціально збалансованому та сталому розвитку аграрного сектору та сільських територій. У діалозі між німецькими та українськими установами та експертами досвід міжнародних експертів та спільно розроблені рекомендації до дій використовуються для подальшого розвитку української програми реформ та розвитку навичок українських установ, що беруть участь.