Шевченківські дні в ННІВГП

Шевченківські дні в Навчально-науковому інституті водного господарства та природооблаштування НУВГП

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.

До 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка студенти ННІВГП спеціальності 106 «Географія» під керівництвом доцента кафедри геології та гідрології, кандидата географічних наук, гаранта освітньої програми «Конструктивна географія водних та мінеральних ресурсів» Тетяни Басюк підготували творчі проєкти, які продемонстрували під час онлайн заходу на платформі meet:

• Кашперський Ярослав (ГФ-41) дослідив маловідомі сторінки біографії Тараса Шевченка;
  • Цвид Анастасія (ГФ-41) презентувала цікаві факти про життя Тараса Шевченка, які містили невідому інформацію з його біографії, особистого життя, творчості, уподобання, захоплень;
  • Федорчук Андрій (ГФ-31) зібрав і упорядкував інформацію щодо пам’ятників, які встановлені Тарасу Шевченку в Україні та за кордоном;
  • Гузюк Анастасія (ГФ-31) узагальнила та систематизувала за класами топоніми, названі на честь Шевченка;
  • Гаврон Анна (ГФ-41) здійснила огляд сучасних мистецьких жанрів, що інтерпретують постать Тараса Шевченка та його творчу спадщину (арт-об'єкти, анімація, інтернет-меми, пісні сучасних виконавців на вірші Шевченка).

До даного заходу долучилися також студенти спеціальностей 103 «Науки про Землю (Геологія)», 144 «Теплоенергетика», 145 «Гідроенергетика», 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Окрім того було проведено:

- фото флешмоб за умовами якого необхідно було зробити світлину з «Кобзарем» або біля об’єкту названого на честь Шевченка та додати улюблену цитату із його творчого доробку;

- цифровий флешмоб «Тарас Шевченко і топоніміка» в якому необхідно було визначити щонайбільше населених пунктів в тій чи іншій області України, названих в честь Т.Г. Шевченка.

Переможців флешмобів нагороджено подарунками.