Рокочинському Анатолію Миколайовичу – 65 років

12 жовтня 2019 року виповнюється 65 років з дня народження професора кафедри водної інженерії та водних технологій Рокочинського Анатолія Миколайовича — доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри впродовж 2003-2017 років.

Анатолій Миколайович — автор понад 300 наукових і навчально-методичних праць. Успішно співпрацює в науковій роботі із талановитою студентською молоддю, керує підготовкою студентських та магістерських наукових робіт, які неодноразово ставали лауреатами університетського конкурсу студентських наукових робіт та переможцями Всеукраїнської олімпіади, роботою пошуковців та аспірантів. Під його керівництвом успішно захищені більше 10 кандидатських та докторських дисертацій.
Постійно веде виконання науково-дослідних робіт за важливими напрямами розвитку галузей економіки як за держбюджетною, так і за госпдоговірною тематиками, підтримує тісні зв’язки з виробництвом.
Педагогічні та наукові здобутки Анатолія Миколайовича високо оцінені державою.
Він неодноразово відзначався і заохочувався Міністерством освіти і науки України.
Державним агентством водних ресурсів України, адміністрацією університету, міською радою. Нагороджений такими державними та відомчими нагородами: Почесною грамотою Держводгоспу України у 1999, 2002, 2003 та 2012 році, Почесною грамотою Міносвіти України у 2001 році, знаком «Відмінник освіти України» у 2002 році, Почесною відзнакою Держводгоспу України у 2004 році, «Знаком Пошани» Мінагрополітики України у 2004 році, Почесною грамотою Верховної Ради України у 2006 році. Визнавався «Людиною року» в університеті у 1998, 2000, 2003 та 2005-2011 роках.
Анатолій Миколайович, щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, подальших успіхів на науковій та педагогічній нивах.

Дирекція ННІВГП,
колектив кафедри водної інженерії та
водних технологій

Читайте нас також: