Рентгенівський дифрактометр Bruker D8 ADVANCE

Підприємством Волинь-Цемент філією ПРАТ Дікергофф Цемент Україна передано кафедрі геології та гідрології НУВГП за залишковою вартістю рентгенівський дифрактометр Bruker D8 ADVANCE, який вимірює залежність інтенсивності рентгенівських променів, розсіяних порошкоподібними зразками мінеральних речовин, плівками, орієнтованими монокристалами і т.д., від кута дифракції.

Прилад встановлено у навчальній лабораторії інженерної геології (ауд, 505) і буде використовуватись при вивченні мінералогії, літології, петрографії, геофізики та інших навчальних дисциплін.
Передачу приладу здійснив головний технолог Волинь-Цемент філії ПРАТ Дікергофф Цемент Україна Ю.С. Гуменюк, за участі директора ННІ водного господарства та природооблаштування М.М. Хлапука і завідувача кафедри геології та гідрології В.Г. Мельничука.
Вчені НУВГП висловлюють дирекції ПРАТ Дікергофф Цемент Україна глибоку вдячність за вагомий внесок у розвиток лабораторної бази нашого університету.

Читайте нас також: