Профорієнтаційні заходи у ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Профорієнтаційна робота у ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП

28 квітня 2023 року доценти кафедри гідроінформатики ННІВГП Романюк Іван Васильович та Пінчук Олег Леонідович з метою профорієнтаційної роботи відвідали ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП".
Здобувачі освіти які навчаються за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія” отримали повну інформацію про умови вступу та навчання у НУВГП у 2023 році. Крім ознайомлення з особливостями навчання на основних спеціальностях НУВГП представники ННІВГП особливу увагу звернули на  здобуття вищої освіти за спеціальністю 194 “Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології”. Кожен із здобувачів отримав профорієнтаційні матеріали.

Дякуємо за надану можливість директору коледжу Яцкову Миколі Васильовичу та голові циклової комісії Мінаєвій Наталії Леонідівні!