Профорієнтаційна робота у ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

З метою профорієнтаційної роботи 22 листопада 2023 року в.о. завідувача кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Шинкарук Любомир Антонович та доцент цієї ж кафедри Романюк Іван Васильович відвідали ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП".

Викладачі зустрілися зі здобувачами освіти, які навчаються за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”, розповіли їм про університет, а також про новостворений ННІ енергетики, автоматики та водного господарства. Ознайомили зі спеціальностями за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в  ННІЕАВГ, зокрема за спеціальністю 194 “Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології”. Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері.