Про результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 н.р.

Про результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 н.р.

Відповідно до наказу НУВГП №190 від 21.03.2020 (ЕН 70-37898081), Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580, наказу університету від 20.01.2020 р. № 44 та звітів кафедр навчально-наукових інститутів, визначені студенти-переможці, які посіли призові місця у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з наступних дисциплін та спеціальностей:

Зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

  • І місце – Дем’янчук Вікторія Валеріївна, студентка 1 року магістратури, групи ГІ-52м навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІ місце – Домащук Лідія Віталіївна, студентка 1 року магістратури, групи ГІ-52м навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІІ місце – Савчук Наталія Володимирівна, студентка 1 року магістратури, групи ВІВТ-51м навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІІ – Марців Іванна Едуардівна, студентка 1 року магістратури, групи ГТБ-53м навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштуванн.

Керівник: Козішкурт С.М. – к.т.н., доцент кафедри водної інженерії та водних технологій; Коптюк Р.М. – к.т.н., доцент кафедри водної інженерії та водних технологій.

З дисципліни «Гідравліка»

  • І місце – Левчик Олександр Олександрович, студент 3 курсу, групи ТБК-31 навчально-наукового інституту будівництва та архітектури;
  • ІІ місце – Кондратюк Олена Іванівна, студентка 2 курсу, групи АКІТ-22 навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки;
  • ІІІ місце – Босик Богдан Михайлович, студентка 4 курсу, групи ТЕ-41 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

Керівник: Токар Л.О. –  к.т.н., доценти кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки.

З дисципліни «Геологія»

  • І місце – Редька Надія Петрівна, студентка 3 курсу, групи Г-31 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІ місце – Драганчук Артем Ігорович, студент 2 курсу, групи Г-21 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІ місце – Кошман Оксана Юріївна, студентка 3 курсу, групи Г-31 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІІ місце – Новікова Іванна Вікторівна, студентка 2 курсу, групи ГФ-21 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування;
  • ІІІ місце – Гуменюк Олександр Віталійович, студент 2 курсу, групи Г-21 навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

Керівник: Мельничук В.Г. – д.геол.н., професор, завідувач кафедри геології та гідрології.

Вищезазначені переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади рекомендовані до участі у ІІ етапі у базових закладах вищої освіти та призначити керівниками з підготовки студентів-призерів І етапу олімпіади викладачів, наведених у додатку до наказу ЕН 70-37898081.

В рамках святкування Дня науки в університеті студентів-переможці будуть відзначені грамотами.

Дякуємо студентам та викладачам за підготовку і участь в олімпіаді!



назад