Практична підготовка з дисципліни "Будівельна та меліоративна техніка" на базі практик НУВГП в с. Любомирка 2019

25 вересня 2019 р. у групі ГБВВ-21 та БВІТ-21ін (в складі збірної групи ЗбВГ-21+ін.) на базі практик НУВГП в с. Любомирка були проведені виїзні практичні заняття з навчальної дисциплін: «Будівельна та меліоративна техніка» (викладач - зав. кафедрою гідроінформатики Клімов С.В.) Заняття проводились згідно з навчальним планом підготовки бакалаврів 2 курсу спеціальності 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології . Студенти мали можливість ознайомитись не тільки з технологічними модулями з технології та організації виконання робіт, але й з будівельною та меліоративною технікою, представленою на базі практик НУВГП в с. Любомирка. Студенти наочно побачили особливості конструкції значної кількості будівельної та меліоративної техніки.