Польові дослідження студентського наукового гуртка «Гео-Рівне»

Студентами 07.10.2022 р. виконувались польові геологічні, гідрологічні,  ґрунтознавчі й біологічні обстеження Передільських горбів в Рівненському районі.

Згідно плану роботи студентського наукового гуртка «Гео-Рівне» кафедри геології та гідрології ННІ водного господарства та природооблаштування. за участі студентів спеціальностей 103 «Науки про Землю» і 106 «Географія»  07.10.2022 р.  виконувались польові геологічні, гідрологічні,  ґрунтознавчі й біологічні обстеження Передільських горбів в Рівненському районі. Обстеження  проводились в рамках госпдоговірної роботи на тему: «Дослідження впливу розроблення Дворовицького родовища пісків на біорізноманіття ландшафтного заказника місцевого значення "Передільські горби" у зв’язку з трансформацією геологічних, гідрологічних та ґрунтових умов»  під проводом доктора геологічних наук, професора, в.о. завідувача кафедри геології та гідрології  В.Г. Мельничука та кандидата  біологічних наук, доцента кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства В.О. Володимирця. Студенти мали змогу познайомитись з ланшафтами, геологічною будовою і біорізноманіттям рідного краю. Ними були відібрані взірці гірських порід і проби ґрунтів для подальших лабораторних досліджень.