Оновлення обладнання з визначення якості води - Спектрофотометр DR6000 Hach-Lange

В рамках Європейського проекту SafeCREW, учасником якого НУВГП є з літа 2024 року придбано сучасний Спектрофотометр DR6000 Hach-Lange

Новітній спектрофотометр DR6000 четвертого покоління було придбано і дообладнано лабораторію якості води Кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи.

Спектрофотометр DR 6000 — це новий крок в системі контролю якості. Потужна система реєстрації зразків і операторів тепер доповнено технологією бездротових міток RFID. Процедури перевірки правильності результату (AQA+) вже вбудовані в прилад. Результати вимірювань читаються на великому кольоровому сенсорному екрані. Доступні управління користувачами, таймери і налаштування. Результати вимірювань можна зберегти на флеш-диск у вигляді файлу CSV або XML-файлу через USB, а також зберегти на сервер в локальній мережі через стандартний Ethernet. Прилад може оновлювати вбудовані методики при підключенні до інтернет. Також доступні додаткові методики для контролю якості води, для аналізів на пивоварному виробництві, а також комплект для ензиматичного аналізу змісту різних компонентів у продуктах харчування.

Інтелектуальна система обліку проб і користувачів дозволяє стежити за процесом аналізу зразків. Ви завжди бачите, звідки зразок, хто проводить аналіз. На умовній шкалі зазначено положення результату.

Прилад забезпечений програмами контролю якості аналізу AQA+, в будь-який момент користувач може перевірити правильність отриманих результатів, точність піпетки, правильність розведення. Ваші результати завжди під контролем.

Завдяки підключенню в локальну мережу і широким можливостям експорту результатів, DR 6000 легко інтегрувати в інформаційну систему підприємства або LIMS.

З допомогою ензиматичного аналізу можна визначити такі компоненти, як малоновая кислота, аскорбінова кислота, гліцерин, лактоза, сорбітол, ксилітол, крохмаль, молочна кислота, лимонна кислота й інші.

Характеристики DR6000*

Режими виміру Поглинання (±3 Abs), пропускання (%), концентрація; спектральний, кінетичний аналіз
Діапазон довжин хвиль 190-1100 нм
Оптика Дейтеривая лампа (УФ діапазон), галогенова лампа (видиме світло), монохраматор Черні-Тернера, детектор крем'яний фотодіод
Точність установки довжини хвилі ± 1 нм в діапазоні 200-900 нм
Відтворюваність < 0.1 нм
Розподільча здатність 0.1 нм
Швидкість сканування 900 нм/хв (з кроком 1 нм)
Ширина спектральної лінії 2 нм
Фотометричний діапазон вимірювання ±3 Abs ( в діапазоні 200-900 нм)
Фотометрична похибка ±0.005 Abs 0.0-0.5 Abs; < 1 % при 0.5-2.0 Abs 546 нм
Фотометрична лінійність < 0.5 % при 2 Abs; ≤1 % при > 2 Abs
Світлорозсіювання < 0.05 %
Дрейф ±0,0034 Abs
Модулі та аксесуари (опції) Адаптери для прямокутних кювет (10 мм, 20 мм, 50 мм, 1 дюйм); адаптер для круглий кювет (1 дюйм); карусель-тримач на сім прямокутних кювет (10мм);модуль автоматичної подачі проби
Розпізнавання тестів IBR+ баркод система зчитування для автоматичного розпізнання 2D кювет
Пам'ять 5000 результатів, 50 спектрів, 50
кінетичних аналізів, 200 методик
Інтерфейси 2 USB-A, 1 USB-B, 1 LAN

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2025 Національний університет водного господарства та природокористування