Нульовий тиждень 2023 в навчально-науковому інституті енергетики, автоматики та водного господарства.

Вже стало доброю традицією університету, зокрема інституту енергетики, автоматики та водного господарства, проводити нульовий тиждень для першокурсників.

Перший день для студентів розпочався з зустрічі з в.о. директором інституту Андрієм Сафоником та знайомством із викладацьким складом інституту. Наступною була зустріч із ректором університету Віктором Мошинським, яку з нетерпінням очікували студенти-першокурсники. Про неформальну освіту та її можливості в університеті розповіла Юлія Рудь, а про можливості міжнародної співпраці – Владислав Солодкий. Як стати доброчесним лідером - Віктор Корбутяк. Справжнім аншлагом для студентів стала зустріч із випускником нашого інституту, військовослужбовцем ЗСУ, командиром взводу у військовій частині Західної України Максимом Міськовим. Про організацію навчального процесу, оцінювання знань здобувачів вищої освіти та інформаційні технології у навчальному процесі розповіли Федір Швець, Наталія Ковальчук та Віталій Назарук. Протягом тижня студенти мали можливість ознайомитися з туристичним клубом «Азимут», з науковою бібліотекою та військовою кафедрою. Родзинкою нульового тижня стала екскурсія до гідротехнічної лабораторії, яку провів Любомир Шинкарук, а також семінар-практикум, на якому студентів-першокурсників ознайомили з правилами надання першої медичної допомоги. Ну і на завершення нульового тижня відбулася зустріч з кафедрою фізичного виховання, на якій Богдан Зубрицький розповів про організацію занять з фізичного виховання та навчально-тренувальних занять підготовчих відділень та збірних команд університету з різних видів спорту. Ну і як, безумовно, без студентської науки. Про те, як реалізувати свій творчий потенціал у науковому напрямку, навчаючись у НУВГП, коротко ознайомили представники сектору наукової роботи.