17 березня 2021 року на базі ННІ ВГП відбудеться науково- технічний семінар “Досвід та перспективи використання міжнародної моделі SWAT для визначення кількості та якості водних ресурсів при розробці та оцінці планів річкових басейнів”
Організатор семінару: ННІ ВГП Національного університету водного господарства та природокористування
Час проведення: 13:00 - 15:00 Тривалість 1.5 - 2,0 години
Мета семінару :
1.Ознайомити викладачів-науковців та аспірантів профільних кафедр НУВГП з досвідом міжнародних та вітчизняних проектів застосування міжнародної моделі SWAT: Soil and Water Assessment Tool для визначення кількості та якості водних ресурсів при вирішенні різноманітних завдань управління водними та земельними ресурсами у межах річкових басейнів
2. Обговорити перспективи впровадження у складі освітніх програм університету та навчальних програм для фахівців басейнових управлінь водного господарства моделювання водних ресурсів
Матеріал буде презентуватись фахівцями, що у різні роки були керівниками та виконавцями цілої низки міжнародних та вітчизняних проектів, у рамках яких було застосовано модель SWAT для вирішення різноманітних завдань управління водними та земельними ресурсами у межах річкових басейнів та територій сільських громад. Проекти виконувались на базі інституту водних проблем і меліорації ,результати опубліковані у вітчизняних та міжнародних виданнях.
-
- Жовтоног О.І. докт. с.г. наук професор, керівник та координатор міжнародних та вітчизняних проектів, експерт міжнародних організацій (СБ,ФАО,МФК) ,фахівець з управління зрошення, інтегрованого управління водними та земельними ресурсами, розвитку сільських територій.
-
- Хоффманн М. – доктор філософії, фахівець з екології та якості водних ресурсів (освіта та докторська ступінь отримана в Німеччині), міжнародний експерт, фахівець щодо впровадження ЄВРД та моделювання водних ресурсів з використанням моделі SWAT, геоінформаційних систем та даних космічних знімків, робота в ІВПІМ,співпраця з Університетом ім. Шевченка та Інститутом гідробіології НАНУ.
Програма семінару
-
1. Вступне слово від організаторів семінару (керівництво університету чи інституту чи зав. кафедри)- про мету та завдання семінару, представлення учасників – 10 хв.
-
2. Жовтоног О.І. Досвід використання моделі SWAT при виконанні міжнародних та вітчизняних проектів для оцінки різних сценаріїв водо -землекористування на територіях – 15 хв.
-
3. Хоффманн М. – Характеристика та методи використання програмного та інформаційного забезпечення для роботи з моделлю SWAT.Приклади розрахунків та вихідних результатів.- 20 ХВ.
-
4. Питання та обговорення перспективи використання моделі SWAT у науковій та навчальній діяльності підрозділів НУВГП-30 хв
-
5. Підведення підсумків семінару та рекомендації -15 хв.
Семінар проводиться онлайн з використанням сервісів Google for education
Для реестрації на семінар просимо заповнити Реестраційну форма семінару SWAT: Soil and Water Assessment Tool
після заповнення форми надається посилання на Google Meet
За запитаннями звертатись: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Читайте нас також: