Науково-практична конференція «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє» 2024

15.05.2024 року на кафедрі гідротехнічного будівництва та гідравліки відбулась науково-практична конференція для викладачів, студентів та аспірантів «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

Науково-практична конференція була проведена кафедрою гідротехнічного будівництва та гідравліки в 440 аудиторії на 2-4 парах.

На даному заході виступили наступні доповідачі:

1. Стельмах Назарій, аспірант І року навчання. Тема: «Основні принципи функціонування електроенергетичних систем». Керівн. – проф. Хлапук М.М.
2. Шумлянський Андрій, аспірант І року навчання. Тема: «Експериментальне дослідження гідравлічного градієнта та гідропровідності грунту». Керівн. – проф. Хлапук М.М.
3. Кашталян Софія, студентка 3 курсу групи ВІВТ-31. Тема: «Об’ємні поліамідні геомати для берегокріплення, утримання ґрунту та захисту від ерозійних процесів». Керівн. – доцент Романюк І.В., доцент Пінчук О.Л.
4. Клімов Сергій Васильович, к.т.н., доцент кафедри ГТБГ. Тема: «Сучасний стан реконструкції ГМС в зоні нестійкого зволоження».
5. Кашталян Софія, студентка 3 курсу групи ВІВТ-31. Тема: «Інженерні заходи захисту від повеней та паводків». Керівн. – доценти Білецький А.А., Клімов С.В.
6. Квадрович Оксана, студентка 4 курсу групи ГТБ-41. Тема: «Аналіз та оцінка наслідків руйнування Каховського гідровузла і чи потрібно його відновлювати». Керівн. – доцент Шинкарук Л.А., професор Гурин В.А.
7. Токар Ірина, студентка 3 курсу групи ВІВТ-31. Тема: «Використання протипаводкових акумулювальних ємкостей в якості басейнів для накопичення та зберігання запасів прісної води». Керівн. – доцент Шинкарук Л.А.
8. Шкабара Єлизавета, студентка 1 курсу групи ГБВВ-11. Тема: «Досвід використання затоплюваних напівзагат для регулювання водних потоків на передгірських ділянках річок Українських Карпат». Керівн. – доцент Шинкарук Л.А.
9. Гурин Василь Арсентійович, д.т.н., професор кафедри ГТБГ. Тема: «Моніторинг ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального значення забруднення території жовтим фосфором у 2007 році на перегоні Красне-Броди станція Ожидів».
10. Панасюк Ілона, студентка 2 курсу групи ГБВВ-11, Міщук Станіслав, студент 2 курсу групи ГЕ-21. Тема: «Актуальність оцінки технічного стану судноплавних шлюзів у післявоєнний період». Керівн. – доцентка Токар Л.О.
11. Зубач Назар, студент 1 курсу групи ГТБ-51м. Тема: «Оцінка планової картини фільтраційного потоку на основі даних спостережень». Керівн. – ст. викладачка Дем’янюк А.В.
12. Гурин Василь Арсентійович, д.т.н., професор кафедри ГТБГ. Тема: «Регулювання стоку на малих річках та потічках (нові розробки)».
13. Левчик Мирослава, студентка 2 курсу групи ТЕ-21, Богельський Станіслав, студент 2 курсу групи ГБВВ-11. Тема: «Теоретичні засади оцінювання надійності роботи каналів гідромеліоративних систем». Керівн. – доцентка Токар Л.О.

Голова конференції - в.о. зав. кафедри ГТБГ Любов ВОЛК

Заступник голови - к.т.н., доцент Олег ПІНЧУК