Міжнародна науково-практична конференція «КАТАСТРОФА КАХОВСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА: РІК «ПІСЛЯЗАВТРА» І ПЕРСПЕКТИВА МАЙБУТНЬОГО»

Викладачі ННІ ЕАВГ 6-7 червня 2024 року брали участь в міжнародній науково-практичній конференції

Основні напрями конференції:
• Ревіталізація ріки, біорізноманіття та біотопів: спостереження і перші висновки.
• Соціальні та екологічні наслідки катастрофи: регіональні і місцеві стратегії розвитку та відновлення
• Трансформація господарства: шляхи розвитку "без води".

Наукова рамка конференції: Скоро минає рік як відбулася катастрофа Каховського водосховища внаслідок руйнування дамби Каховської гідравлічної електростанції. Що відбулося за рік після катастрофи? Який це мало і матиме вплив на «метаболізм» природних і суспільних систем, що нерозривно пов’язані із наявністю води? Багато питань залишаються відкритими і ми прагнемо сформувати міждисциплінарний дискурс: як живе ріка, природа в цілому і люди в нових умовах за час першого річного циклу без греблі.

Конференція проводилась дистанційно, на базі на базі Херсонського державного університету: https://www.kspu.edu/PublisherReader.aspx?newsId=19333