І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2020 р. зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

У ННІ водного господарства та природооблаштування проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

В олімпіаді взяло участь 13 студентів, зокрема, 4 студента ОП «Гідроінформатика», 4 студента ОП «Гідротехнічне будівництво», 5 студентів ОП «Водна інженерія та водні технології».

Тестові завдання включали питання з таких дисциплін: «Гідравліка», «Інженерні меліорації», «Гідротехнічні споруди», «Експлуатація водогосподарських об’єктів», «Охорона праці».

Щиро вітаємо переможців олімпіади:

1 місце – Дем’янчук Вікторія Валеріївна, 5 курс, ГІ-52м, «Гідроінформатика»,

2 місце – Домащук Лідія Віталіївна, 5 курс, ГІ-52м, «Гідроінформатика»,

3 місце – Савчук Наталія Володимирівна, 5 курс, ГВР-51м, «Водна інженерія та технології»,

3 місце – Марців Іванна Едуардівна, 5 курс, ГТБ-53м, «Гідротехнічне будівництво»,

4 місце – Нікітюк Дар’я Ігорівна 5 курс, ВІВТ-51м, «Водна інженерія та технології»,

5 місце – Мірко Роман Володимирович, 5 курс, ГТБ-53м, «Гідротехнічне будівництво».

Переможці приймуть участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», який відбудеться на базі Дніпровського державного аграрно-економічного  університету.

Бажаємо перемоги нашим учасникам!!!