ЕКОТЕХНОГЕННІ НАСЛІДКИ РУЙНУВАННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД. ПРОГНОЗИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВІДНОВЛЕННЯ

Участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції та круглого столу на тему: ЕКОТЕХНОГЕННІ НАСЛІДКИ РУЙНУВАННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД. ПРОГНОЗИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВІДНОВЛЕННЯ

20 червня 2023 року за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Громадської спілки «Будуй майбутнє України», Інституту комунальної інфраструктури, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, а також за підтримки видання: Науково-технічного збірника «Проблеми водопостачання, водовідведення та гідравліки» в Київському національномк університеті будівництва і архітектури проводиться Міжнародна науково-практична конференція та круглий стіл на тему: ЕКОТЕХНОГЕННІ НАСЛІДКИ РУЙНУВАННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД. ПРОГНОЗИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВІДНОВЛЕННЯ.

Підключитись можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/86415686341?pwd=MzZuZjBzTU5ORmZQSnJuOHRZSE00Zz09

Організаційний комітет:
Петро КУЛІКОВ, Денис ЧЕРНИШЕВ, Олександр ПРИЙМАК, Олена НЕСТЕРЕНКО, Григорій ІВАНЧЕНКО, Віктор ХОРУЖИЙ, Тетяна ТКАЧЕНКО, Юрій КАРПІНСЬКИЙ, Олександр КРАВЧЕНКО

З доповіддю "Проблеми та перспективи Каховського водосховища" виступила к.т.н., доцент Волк Любов Романівна.

Серед учасників від НУВГП: д.т.н., проф. Хлапук М.М., д.т.н., проф. Волк П.П., к.т.н., доценти Романюк І.В., Волк Л.Р. д.т.н., проф. Гурин В.А., к.т.н., доценти Козішкурт С.М., Клімов С.В. та ін.

Інформацію підготував С.Клімов, зав.кафедри гідроінформатика