День працівників водного господарства 2020 (Україна)

День працівників водного господарства 2020 (Україна)

З професійним святом Вас – Днем працівників водного господарства!

Шановні працівники сфери водного господарства, викладачі, співробітники та студенти ! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сфери водного господарства України.

Результати роботи людей, що працюють у сфері водного господарства - життєво важливі як для кожної людини, так і для держави в цілому. Ці люди виконують відповідальні завдання: бережуть водні багатства для наступних поколінь, налагоджують якісне водопостачання, гарантувати безпеку населення від повеней.

Свято встановлено в Україні «…Ураховуючи вагомий внесок працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу у розвиток водного господарства і меліорації земель, задоволення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників водного господарства» від 18 березня 2003 року № 226/2003.

Тому сьогодні працівникам водного господарства висловлюємо слова подяки й пошани за професіоналізм та плідну працю, спрямовану на вирішення питань, пов’язаних з використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів нашої країни. Зичимо їм міцного здоров’я, родинного затишку, щастя, добробуту, невичерпної енергії, успіхів у житті та праці!

С.Клімов, колектив ННІ ВГП

фото: Руда Красна, Конкров Ілля, взято з Facebook

 назад