делегація Азербайджанського університету архітектури і будівництва в ННІВГП

27.02.2020 р. в ННІ водного господарства та природооблаштування працювала делегація Азербайджанського університету архітектури і будівництва (м. Баку, Азербайджанська Республіка).

Основна мета: ознайомлення сторін з напрямками освітньої та наукової діяльності наших університетів, підписання договору про співробітництво, узгодження напрямів подальшої співпраці.

В складі закордонної делегації були:

1. Гасимов Акіф Фазіль огли – професор, проректор з навчальної роботи Азербайджанського університету архітектури і будівництва.
  2. Мусаєв Закір Самед огли – пр.офессор, декан факультету водного господарства та інженерно-комунікаційних систем.
  3. Мамедов Нурмамед Яшар огли – завідувач кафедри будівництва, інженерних систем та конструкцій.

Гості розповіли про особливості навчання та наукових досліджень Азербайджанського університету архітектури і будівництва, механізмами формування його сучасної лабораторної бази, інтернаціоналізацію діяльності.

В свою чергу наші науковці поділились своїми напрацюваннями, ознайомили гостей з лабораторіями ННІ ВГП.