Акредитація ОПП Гідроінформатика

28 січня 2020 року відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Подія відбулася у центральному корпусі Національного університету харчових технологій, о 10:00.

У  порядку денному була акредитація освітніх програм. Брали участь представники ЗВО, експерти, члени Галузевих експертних рад. Від НУВГП були присутні гарант ОПП Гідроінформатика Клімов С.В. завідувач кафедри гідроінформатика та гарант ОПП Місцеве самоврядування Ігор Леонідович  Сазонець, д.е.н, професор, завідувач кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності.

Усього розглядалося 204 справи, проте незважаючи на цю суттєву кількість та високий темп роботи, представники закладів та «агенти змін» могли прокоментувати процес і результати акредитації. Після короткого обговорення проводилося голосування. Статистика доволі позитивна: акредитовано 113 освітніх програм, 71 отримали умовну акредитацію, 14 потребують повторного аналізу Галузевих експертних рад і всього 6 відмов у акредитації.

Під час засідання відбувалася трансляція, запис якої ви можете побачити на сторінці Національного агентства у фейсбуці.

Раді повідомити, що ОПП Гідроінформатика була акредитована на повний термін.

Читайте нас також: