5th online seminar "Preparation of scientific publications" in the framework of the international project WATER HARMONY EURASIA II

В рамках міжнародного проекту WATER HARMONY EURASIA II («Водна гармонія») викладачі ННІВГП (Савіна Н., Клімов С., Герасімов Є. та Пінчук О., Кучерова А., Куницький С. та ін.) приймають участь в онлайн тренінгу підвищення кваліфікації "Інноваційна педагогіка в водних освітніх програмах вищої школи", і, зокрема, сьогодні, 13 листопада 2020 року прийняли участь в 5-му онлайн семінарі на тему «Підготовка наукових публікацій».

Час проведення: 13 листопада 2020 09:00 – 12:00 (AM Осло) або 10:00 – 13:00 (Київ)

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

• Підготовка наукових публікацій: опис, коли публікувати, де публікувати (відкритий доступ, рецензуються журнали, хижі журнали), процес публікації.
  • Як організувати вашу роботу над рукописом
  • Поширені помилки, що призводять до відмови
  • Як працювати з посиланнями (mendeley.com)
  • Як представити свої публікації і збільшити свою наукову статистику: ORCID, Scopus, Researchgate, Google Scholar

Були представлені цікаві доповіді від проф. Харша Ратнавіра (Норвезький університет природничих наук (Ос, Норвегія)), доц. Захар Малецький (Норвезький університет природничих наук (Ос, Норвегія)), PhD. Наталія Сивченко, (Норвезький університет природничих наук (Ос, Норвегія)).

Ми дякуємо організаторам семінару. Детальніше ознайомитись з проектом WATER HARMONY EURASIA II можна на сайті: https://www.waterh.net/ .

інфомацію підготував: к.т.н., доц. С.Клімов

Читайте нас також: