2-й вебінар серії "Методи та інструменти інтегрованого управління земельними та водними ресурсами на водозбірних територіях басейнів річок та на територіях ОТГ

Продовжується серія вебінарів «Інтегроване управління земельними та водними ресурсами на сільських територіях»! Другий вебінар серії на тему "Методи та інструменти інтегрованого управління земельними та водними ресурсами на водозбірних територіях басейнів річок та на територіях ОТГ"
Дата: 24.05.2022 Час проведення: 10:00 – 12:30
Формат: online (zoom)
Після привітання та презентації проекту Німецько-Українського Політичного Діалогу (APD) від Катя Делс (керівник земельної компоненти проекту (APD) міністерства сільського господарства Німеччини (BVVG)) були представлені виступи:
1) Методи та інструменти розробки та впровадження інтегрованих планів управління земельними та водними ресурсами на різних типах територій від Жовтоног О.І.,
проф. кафедри водної інженерії та водних технологій НУВГП
2) Застосування ГІС та ДЗЗ для моделювання та оцінки сценаріїв водо-землекористування на рівні річкових басейнів, ОТГ та окремих господарств від Клімов С.В., зав. кафедрою гідроінформатики к.т.н., доцент, НУВГП
Дякуємо організаторам та учасникам і чекаємо всіх на наступному вебінарі 1 червня 2022.