Кваліфікаційна робота (магістри) (145 Гідроенергетика)

Виконання магістерської роботи є завершальним етапом підготовки фахівця - магістра.  Воно базується на раніше вивчених нормативних та професійно спрямованих дисциплінах і формує інженерне мислення, розвиває, систематизує і закріплює практичні навички, отримані під час теоретичної підготовки.

Метою і завданням магістерської роботи є проектування гідроенергетичного об’єкта (ГЕО), до складу якого входить гідроелектростанція (ГЕС), гідроакумулююча електростанція (ГАЕС) або насосна станція (НС). В результаті цього майбутні молоді фахівці привчаються до охоплення та осмислення всього комплексу численних питань, які потрібно вирішити при проектуванні, будівництві та експлуатації різноманітних споруд гідровузла взагалі і самої будівлі станції (ГЕС, ГАЕС, НС) зокрема.

Під час виконання магістерської роботи закріплюються навички самостійної роботи, отримані в університеті, зокрема, застосовування теоретичних знань на практиці, використання ЕОМ під час проектування. Розширюються навички зображення на кресленнях інженерних рішень, формується чіткий, літературний і технічно грамотний виклад думок у пояснювальній записці. В кінці виконання роботи керівником магістерської роботи робиться висновок про підготовленість здобувача вищої освіти до самостійної діяльності як фахівця-гідроенергетика. Захист магістерської роботи підтверджує здатність дипломника чітко і аргументовано обґрунтовувати прийняті інженерні рішення. Рішення ЕК є підставою для присвоєння здобувачу кваліфікації “магістра з гідроенергетики” за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”.