Інформаційні технології у гідротехнічному будівництві

Information technologies in hydraulic construction

За змістом дисципліна вивчає застосування інформаційних технологій при проектуванні гідротехнічних споруд, використання програмного забезпечення при проектуванні та розрахунках, принципи побудови споруд та роботи зі складними об’єктами ГТС у програмних комплексах, операції з об’єктами різних форматів, інструменти побудови й способи редагування, використання 3-D сіток для моделювання, гідравлічне моделювання.
Основною метою навчальної дисципліни «Інформаційні технології у гідротехнічному будівництві» – отримання умінь працювати в графічних редакторах та програмних розрахункових комплексах при проектуванні будівельних об’єктів гідротехнічних споруд.
Основними цілями навчальної дисципліни є: вивчення організації і технології виконання проектних робіт з використанням інформаційних технологій; оволодіння практичними навиками використання графічних редакторів при проектуванні гідротехнічних споруд.
В результаті вивчення дисципліни студенти повинні
Знати:
- мету, предмет і завдання дисципліни;
- основні принципи роботи програмних комплексів;
- основні команди побудови, моделювання та розрахунків;
- основи роботи з графічними проектами.
Уміти:
- використовувати основні програмні комплекси для розрахунків при проектуванні гідротехнічних споруд та при виконанні архітектурної та конструкторської документації.