Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Формування правоохоронних органів в умовах сучасності"

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

29 жовтня 2021 року у ННІ права НУВГП відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Формування правоохоронних органів в умовах сучасності".

Відкрив пленарне засідання Ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський, який побажав усім плідної роботи та результативних наукових дискусій.

З вітальними словами до присутніх звернулися проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків НУВГП Наталія Савіна та директор Навчально-наукового інституту права НУВГП Валерій Цимбалюк.

На пленарному засіданні виступили:

Царенко Ольга Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративної діяльності факультету правоохоронної діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, підполковник юстиції, м. Хмельницький. Тема доповіді: Державна прикордонна служба  України як субєкт публічного адміністрування сфери охорони та захисту державного кордону

Благодир Сергій Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування. Тема доповіді: Дотримання засад кримінального судочинства  під час здійснення правоохоронної діяльності

Матвійчук Олена Вікторівна, кандидат економічних наук, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненський інститут Київського університету права НАН України м. Рівне, Україна. Тема доповіді: Стандарти Європейського Союзу і вимоги  до сучасної прокуратури.

Також, роботу у пленарному засіданні взяли здобувачі освіти, зокрема:

Пелешок І.І., здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право, 3 курсу Навчально-наукового інституту права, Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне.  Тема доповіді: Поняття відповідальності за порушення законодавства щодо запобігання поширенню COVID-19

Батарчук І.І. здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право,  3 курсу Навчально-наукового інституту права, Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне. Тема доповіді: Актуальні проблеми кваліфікації злочинів проти національної безпеки України

Єфімчук М.В., здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право,  4 курсу Навчально-наукового інституту права, Національний університет водного господарства та природокористування м. Рівне. Тема дослідження: Особливості використання судових експертиз при проведенні досудових розслідувань, які не проводяться в системі державних експертних установ (Давидюк).

Красько З.В., здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право, 2 курсу Навчально-наукового інституту права, Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Актуальні проблеми взаємодії правоохоронних органів із системою Безоплатної правової допомоги (науковий керівник: к.п.н. Гришко В.І.).

Стріла І.В., здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право, 2 курсу Навчально-наукового інституту права Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Проект «Поліна» та його роль у запобіганні й протидії домашньому насильству (науковий керівник: к.п.н. Гришко В.І.).

Шевчук О.П., здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право, Навчально-наукового інституту права, Тема доповіді: Характеристика діяльності детективів Національного Антикорупційного Бюро України

Киричук Б.С. здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081-Право Навчально-наукового інституту права, Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне. Тема доповіді: Теоретичні засади реалізації права на справедливий судовий розгляд у практиці Європейського суду з прав людини.

Багатко А. С., студентка 3 курсу, група ПР-31 Навчально-наукового інституту Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне, Україна. Тема доповіді: Антикорупційне законодавство Польщі.

Програму конференції розміщено у прикріпленому файлі.