В ННІП завітали учні Рівненського НВК№2 "Школа-ліцей"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Навчально-науковий інститут права Національного університету водного господарства та природокористування відвідали учні Рівненського навчально-виховного комплексу №2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради.

Школярів гостинно зустрів та привітав директор НН інституту права Валерій ЦИМБАЛЮК, розповів про університет, інститут, специфіку навчання в НН інституті права, функціонування лабораторій для здобуття практичних навичок в подальшому професійному житті.
Проводили час пучні у затишних аудиторіях та навчальних лабораторіях. Також, учні були учасниками тренінгу із дисципліни "Тактична взаємодія та вогнева підготовка", з ними працювали представники Національної гвардії України.
Розповідали про медичний, вогневий, вибухотехнічний характер військових дій і поводження людини у тій чи іншій ситуації.