Участь у волонтерському проекті

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Волонтерська кава - спільний проєкт громадської організації ЛІТЕКО, благодійного фонду «Скарбниця Надії», Навчально-наукового інституту права НУВГП, центру неформальної освіти НУВГП, видавничого дому «ОГО» та рівненської ЗОШ №8.
Ти любиш каву? Лате, капучіно чи ароматний чай? Щодня смакуєш улюблений напій у кав'ярні з друзями? Зроби свій день особливим! Допоможи дітям, що цього потребують, і твоя кава стане смачнішою, бо відчуєш аромат волонтерства. Перерахуй кошти за чай, капучіно чи будь-який інший напій на рахунок благодійного фонду «Скарбиця Надії»
🎗️ КАРТА фонду «Скарбниця Надії» № 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва.

Стань частинкою великої волонтерської сім'ї! Доєднайся до благодійності, підтримавши складний процес лікування. Твоя кава може врятувати чиєсь життя!

З понеділка 13 вересня по п'ятницю 17 вересня приєднуйся до волонтерства!