Результати Щорічного рейтингу правничих шкіл

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Навчально-науковий інститут права Національного університету водного господарства та природокористування посів 36 місце в Щорічному рейтингу правничих шкіл із усіх закладів, які готують юристів в Україні.

7 вересня 2021 р. Асоціація правників України провела презентацію першого незалежного щорічного рейтингу правничих шкіл України.

В України діє понад 200 акредитованих ЗВО, що здійснюють підготовку правників. А за спеціальністю «право» навчаються 57 803 студентів. Втім, 148 шкіл мають менше 100 студентів на всіх курсах. У 2020 р. з 17 470 зареєстрованих до участі в ЄФВВ осіб успішно склали обидва іспити лише 12 702 особи (72,7%).

Для участі в рейтингу правничі школи були відібрані за двома критеріями:

• у школі навчається щонайменше 150 студентів-правників;
  • 60% випускників бакалаврату успішно склали блок тесту «право» на останньому ЄФВВ.

Рейтинг укладався Асоціацією правників України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та у співпраці з American Chamber of Commerce в Україні, Асоціацією юридичних клінік України, Лігою студентів Асоціації правників України, Проєктом ЄС «Право-Justice», Фундацією DEJURE та Forbes Україна.

Вітаємо кожного із високою оцінкою нашої спільної праці!

З повагою, Адміністрація ННІП.