Подяка за волонтерську діяльність

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

🔸20 жовтня міський голова Олександр Третяк разом зі своїм заступником Олександром Миронюком та керуючою справами виконкому Marijka Korniychuk зустрілися з волонтерами, які брали активну участь у супроводі іноземних делегацій під час святкування Дня міста Рівного у 2021 році.

🔸Святкування Дня міста з рівнянами розділили гості зі Словаччини, Литви, Польщі, представники дипломатичних установ.
Серед числа волонтерів, що отримала подяку від адміністрації міста була студентка ННІ права Пелешок Інна.
☝️Зауважимо, що практика залучення активних містян до співпраці з гостями міста є частою за кордоном. Рівненська влада планує і надалі активізувати інтерес молоді до спільних заходів, в тому числі, міжнародного характеру. Результат такої взаємодії є вагомим для підтримання міжнародного іміджу міста та надання ініціативним мешканцям можливості долучитися до створення успішної громади.